Muhasebat Kişisel verilerin işlenmesi
adına bilgilendirme / aydınlatma metni

Anasayfa / Kullanıcı İşlemleri / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

İşbu gizlilik politikasının anlamı www.muhasebat.net adresinde bulunan web sitesine üye olan kişilerin bu siteyi ve içerisindeki servisleri (hizmetleri) kullanıyor olmanız, Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi (ŞİRKET) sitesi gizlilik koşullarını ve kurallarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Gizlilik koşullarında site içerisinde yapılacak olan faaliyetler için geçerli bazı ek hükümler ve şartlar bulunur. Gizlilik koşulları, kullanıcı ile akdedilen kullanıcı sözleşmesinin eki ve ayrılmaz bir parçası niteliğindedir.

Şirket (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.), zaman belirtilmeksizin Gizlilik Koşulları üzerinde değişiklik yapma ya da mevcut koşullara yenisini ekleme hakkına sahiptir. Ayrıca kullanım sırasında toplanmış bilgilerin tasarrufu hakkında nelerin yapılabileceği ve üçüncü kişilerle paylaşılması ya da paylaşılmaması durumu bu sayfa içerisinde ele alınacaktır.

Şirket (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.), gizlilik politikasında bir değişiklik yapsa bile bu durumun takibi kullanıcıların sorumluluğu altında olacaktır.

Kullanıcılar, (siteye üye olan kişiler, siteden faydalanan herkestir) internet bağlantıları sırasında güvenlik açıklarının olabileceğini ve bu durumda her türlü iletişim riskinin bulunduğunu ve şifre işlemlerinin de dahil yapmış oldukları işlemlerde üçüncü kişiler tarafından hukuka aykırı bir şekilde bu bilgilerin elde edilme işleminin yapılabileceğini bilmekte olup, kabulde etmektedir.

Kullanıcı site içerisindeki hareketlerinden sorumlu olup, şirket şifrenin ve kullanıcı bilgilerinin kullanılmasıyla gönderilen bu içerikleri üçüncü kişilerin yapmış olabileceği sorumluluğunu almadan doğrudan bu işlemlerin kullanıcı bilgileriyle ve kullanıcı tarafından gerçekleştirildiğini kabul eder.

Bu konuda kullanıcının yapmış olduğu hareket ya da paylaşım diğer üçüncü şahıslara, mevzuata, hukuki kaynaklara ve uluslararası belgelere aykırı bir durum ortaya çıkarıyorsa bu evrede tamamen kaldırma, kısmen kaldırma ya da erişimini engelleme hakkı firmada (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.) olup ayrıca bu hak ayrıntıları ile saklıdır.

O yüzden şirketin (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.) bu konuda bir fiil icra etme gibi bir yükümlülüğü bulunmaz.

Kullanıcı tarafından (kullanıcı tabiri, varsa, üyeler dahil, www.muhasebat.net adresine giriş yapan herkesi ifade eden genel bir tanım olarak kullanılmıştır. Siteye, (www.muhasebat.net) yüklenen içeriğin tasarruf hakkının kullanıcıda olduğunu kabul ederek, onayını ve iznini almadan üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Şirket (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.) kullanıcının paylaşmış olduğu içerikleri kullanıcı sözleşmesinde yer alan hassas durumların gerçekleşmediği zamanlarda üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayacak olup aynı zamanda bu içeriklerin sitede güvenli bir şekilde kalabilmesi için gerekli tedbirleri de alacağını kabul etmektedir.

Kullanıcının üçüncü kişiler tarafından ya da şirkete doğrudan onay vermesi durumunda, fatura kesimi, ödeme ve banka tahsilat işlemleri şirket (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.) tarafından gerçekleştirilebilecektir. Ayrıca bu işlemler şirkette bulunan ve görevli statüsünde olan üçüncü kişilerle de paylaşılabilecektir.

Şirket, bir kullanıcının onayı dahilin de yaptığı işlemleri aynı zamanda üçün diğer kullanıcılarla paylaşabilme hakkına da sahip olacaktır. Paylaşılan bu işlemlerden dolayı kullanıcılardan bu içerikleri kullanma talebi gelirse, onayı alınan kullanıcıdan bu işlem içinde tekrar bir onay istenecektir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri ise siteden daha verimli bir şekilde faydalanabilmeleri ve şirketin diğer sorumluları tarafından bilgi aktarımının sağlanabilmesi için üçüncü kişilerle paylaşılabilecektir.

Şirket, (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.) aşağıdaki yer alan koşulların oluşması durumunda da kullanıcıların bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşma hakkına sahiptir:

Kullanıcı sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerin yerine getirilmesi için ifşanın zorunlu olması Yetkili idari ve adli bir kurum tarafından ilgili mevzuat doğrultusunda usulüne göre yürütülen bir araştırmadan veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgilerin talep edilmesi durumunda

Kullanıcıların haklarının veya güvenliklerinin korunması için bilgi vermenin gerekli olması durumunda Sistemle ilgili olarak yaşanan teknik aksaklıkların oluşması durumunda, sorunların çözüme kavuşturulabilmesi için şirket (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.) IP adreslerini belirleyip kullanma durumunda kalabilir. Ayrıca demografik bilgi içinde yine IP adresleri kullanılabilmektedir.

Site (www.muhasebat.net) üzerinden başka sitelerle linkler paylaşılabilmektedir. Ancak şirket linkin verildiği site içerisindeki uygulamalardan ve içeriklerden doğan bir zarardan ya da herhangi bir durumun oluşmasında sorumluluk kabul etmemektedir.

Şirket (Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi.) işbu gizlilik politikasını herhangi bir tarihte değiştirme hakkına ya da yeni maddeler ekleme hakkına sahiptir. Ayrıca bu hakkın ayrıntıları şirketin bünyesinde saklı olup kullanıcıları değişiklik konusunda haberdar etme yükümlülüğü bulunmaz. O yüzden gizlilik politikasındaki yapılan güncellemelerin bu sayfaya aktarılmasıyla yürürlüğe girme tarihi aynıdır.

 

Muhasebat.net

 

Sistem Entegrasyonları

Kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için entegrasyonlar üzerinde geliştirmeler devam etmektedir.