Muhasebat Kişisel verilerin işlenmesi
adına bilgilendirme / aydınlatma metni

Anasayfa / Kullanıcı İşlemleri / Çerez Politikası

Çerez Politikası

Müşteri, Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi’nden satın alacağı yazılım veya hizmetleri muhasebat.net üzerinde ilgili linkleri tıklayarak hizmet paketini ücretli/ücretsiz alım gerçekleştirerek, hizmeti sms doğrulama yöntemiyle anında kullanıma başlar.

Hizmetin alımı tüketici hakları yasası gereği herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakki kullanımına dolayısı ile lisans iptali ve ücret geri ödemesine tabi değildir. (Lisans alındıktan sonra cayma hakkı kullanılamaz)

İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakki Madde 8):

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi elektronik ortamda müşterilerine teslim edilen bir hizmet/yazılım olduğu için fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Müşterilerimiz yazılıma bir kez sahip olduklarında yazılımın kopyasını bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolayısı ile cayma hakkı söz konusu olamaz.

Sipariş veren tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır, Kolay Yaşam Site Yönetimi Ticaret Anonim Şirketi web sitesi olan muhasebat.net üzerinden ÜCRETSİZ olarak ulaşabilir. Diğer modülleri kullanmak isterse ücrete mukabil alımı gerçekleştirebilir ve ayrıca her türlü satış öncesi soruları için firmamız ile iletişime geçebilirler.

Sistem Entegrasyonları

Kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için entegrasyonlar üzerinde geliştirmeler devam etmektedir.